Grille ogrodowe szamotowe


Podstawową zaletą naszych grilli i wędzarni są paleniska, co przekłada się bezpośrednio na jakość i smak, grillowanych i wędzonych produktów. Szczególnie w przypadku wędzarni, zastosowane rozwiązania konstrukcyjne paleniska i komory do wędzenia decydują bezpośrednio o jakości i smaku przygotowywanych produktów. Oryginalność, prostota i łatwość przygotowania potraw i wędzonek to coś, co w naszych grillach i wędzarniach nasi klienci doceniają najbardziej!

Grille ogrodowe oWo2 Grille ogrodowe oWo2
Grille i wędzarnie ogrodowe – PRODUCENT
Obsługa klientów – salon
ul. Krakowska 32 A, 32-065 Krzeszowice
sklep internetowy: Grille i wędzarnie ogrodowe
kontakt: 883 524 826 | 602 259 809 |biuro@owo.pl

Grill ogrodowy oWo 1 gotowy do użytku, montaż polega tylko na przykręceniu dwóch bocznych drewnianych grillowych blatów.

Spawana, mocna konstrukcja, kwalifikuje nasze grille, jako sprzęt praktycznie wieczny. Ceramiczne akumulacyjne palenisko grilla zapewnia optymalne spalanie węgla drzewnego, co skutecznie poprawia smak grillowanych potraw. Dodatkowe otwory do napowietrzania paleniska w obudowie grilla, zapewniają bezproblemowe rozpalanie i gwarantują prawidłowe i pełne spalanie węgla drzewnego, bez wydzielania się szkodliwych substancji. Wytrzymała konstrukcja grilla, umożliwia również rozpalenie w nim tradycyjnego ogniska i pieczenie np. ziemniaków w kociołku.

Grille ogrodowe oWo
  • kompletny gotowy do użytku grill z paleniskiem szamotowym
  • ruszt podstawowy grilla chromowany: 60 x 40 cm
  • ruszt dodatkowy chromowany: 60 x 13, 5 cm
  • pięcioelementowy zestaw przyborów do grillowania
  • ciężar grilla: ok. 60 k

Udostępnij

Bogusław Kurdziel

About Bogusław Kurdziel

Firma – Grupa owo.pl – kominki BOHUSZ
Szef merytoryczny firmy Grupa owo.pl. Firma zajmuje się głównie produkcją materiałów do budowy nowoczesnych kominków ciepłych akumulacyjnych. Firma posiada również, dział usługowy świadczący usługi budowy kominków i pieców do pizzy