Kominek w ciepłej obudowie


kominki szamotowe z TERMO płyt akumulacyjnych TPSWiele z osób, planujących budowę kominka, zastanawia się co to jest kominek w ciepłej zabudowie. Kominki ciepłe wykonane z płyt akumulacyjnych nagrzewają się i oddają ciepło do pomieszczeń poprzez promieniowanie. Czyli najzdrowszą i najbardziej przyjazną dla człowieka formą.

Kominki w ciepłych zabudowach, do minimum ograniczają, mielenie i przypalanie kurzu. Jest to niezwykle istotne dla alergików.

Nie należy również bagatelizować dużych zdolności do akumulowania ciepła, przez takie kominki. Zdolności akumulacyjne, możemy zwiększyć, stosując dodatkowo wewnątrz obudowy ciepłej, masy akumulacyjne, lub wymienniki BONUS i HOPPER.

W internecie dostępnych jest aktualnie mnóstwo informacji o kominkach w ciepłych obudowach. Dzięki temu aktualnie wymagania i oczekiwania klientów dotyczących funkcjonowania kominka są już określone.

Kominek w ciepłej obudowie – zalety

Szamotowe kominki akumulacyjne BOHUSZKominek ma być bezpieczny, kominek ma być oszczędny i nie marnować ciepła uzyskanego z spalania drewna. Klienci chcą również, aby kominek nie tylko dmuchał ciepłym powietrzem, ale grzał cała swoją powierzchnią i posiadał możliwość akumulowania ciepła.

Szczególnie klientom zależy aby kominek nie brudził ścian i sufitów i był przyjazny dla alergików.

Nasza firma oferuje Państwu kompleksowy system materiałów do budowy nowoczesnych kominków w ciepłej obudowie. Szeroka sieć naszych Partnerów Handlowych umożliwia zakup materiałów w dowolnym zakątku Polski. Lista Partnerów, jest na bieżąco uzupełniana.

 

Kominek szamotowy z szybą boczną - UNICO Dragon 4 BOferujemy Państwu również, kompleksowe usługi budowy nowoczesnych kominków ciepłych z materiałów konstrukcyjnych (TERMO płyty), produkcji naszej firmy. Oferujemy kominki w technologi „kominki ciepłe” , a wykończenie i kształt może być praktyczne dowolny.

Nasza firma, aktywnie uczestniczy w organizowaniu szkoleń branżowych. Szkolenia mają głównie na celu, propagowanie ekologicznego spalania i stosowania nowych technologii budowy kominków grzewczych (kominki w ciepłych zabudowach).

Mapa Parnerow Handlowych

Udostępnij

Bogusław Kurdziel

About Bogusław Kurdziel

Firma – Grupa owo.pl – kominki BOHUSZ
Szef merytoryczny firmy Grupa owo.pl. Firma zajmuje się głównie produkcją materiałów do budowy nowoczesnych kominków ciepłych akumulacyjnych. Firma posiada również, dział usługowy świadczący usługi budowy kominków i pieców do pizzy