Kominki Alwernia i Liszki


Kominki Alwernia i Liszki – usługi

Oferujemy kompleksowe usługi budowy nowoczesnych kominków, w różnych stylach i praktycznie dowolnym wykończeniem zewnętrznym, wyłącznie z najnowszych materiałów naszej produkcji (TERMO płyty szamotowe) dostosowanych do pracy w wysokich temperaturach. Budujemy kominki ciepłe i kominki akumulacyjne, według indywidualnych i gotowych projektów.
Realizujemy również zlecenia budowy kominków kaflowych w nowoczesnej i stylowej formie.

Do każdej realizacji kominka, dobieramy indywidualnie wkład kominkowy. Doboru paleniska dokonujemy na podstawie „wywiadu” z klientem i oględzinach miejsca montażu.

 wkłady kominkowe UNICO
 paleniska zduńskie akumulacyjne, dostosowane do rozbudowanych systemów akumulacji ciepła

Zobacz więcej informacji: kominki usługi kompleksowe

Budujemy nowoczesne kominki w Alwerni i Liszkach

Usługi kompleksowe – kominki Alwernia i Liszki
 Dział usług
kontakt: 602 259 809 | biuro@owo.pl

Ustalenia indywidualne i wyceny
Salon kominkowy
ul. Krakowska 32 A, 32-065 Krzeszowice
Kominki budujemy w województwach: małopolskie, śląskie, świętokrzyskie, dolnośląskie i opolskie.

Zobacz film instruktażowy: kominki galeria zdjęć

Technologie budowy kominków nowoczesnych i kominków z kafli, zostały przez naszą firmę udoskonalane i dopracowywane przez lata, tak aby osiągnąć jak najlepszy efekt i funkcjonalność w niewielkiej, ekonomicznej formie kominka przeznaczonego do aktualnych pomieszczeń mieszkalnych. Przyświeca nam idea połączenia funkcji dawnych walorów pieców kaflowych, które akumulowały i oddawały ciepło przez promieniowanie, w nowoczesnej formie, przy zastosowaniu współczesnych, dobrych i godnych zaufania rozwiązań technologicznych jak i rzetelnej, rzemieślniczej, ręcznie wykonywanej pracy.

Udostępnij

Bogusław Kurdziel

About Bogusław Kurdziel

Firma – Grupa owo.pl – kominki BOHUSZ
Szef merytoryczny firmy Grupa owo.pl. Firma zajmuje się głównie produkcją materiałów do budowy nowoczesnych kominków ciepłych akumulacyjnych. Firma posiada również, dział usługowy świadczący usługi budowy kominków i pieców do pizzy