Kominki Jaworzno Chrzanów 1


Kominki Jaworzno Chrzanów – usługi kompleksowe

Od stycznia 2016 roku nasza firma wprowadziła serie gotowych obudów kominkowych dostosowanych do wkładów kominkowych UNICO.

Kominki wykonane z TERMO płyt AkuPlate szamotowych TPS (ciepłe kominki), charakteryzują się wysoką sprawności i możliwością dostosowania do każdego wnętrza. Oprócz serii gotowych kominków, realizujemy również usługi budowy kominków według indywidualnych projektów.

Z względu na bliską odległość od naszej siedziby, jesteśmy w stanie klientom z Jaworzna, Chrzanowa, Mysłowic i okolic, zaoferować atrakcyjne ceny wykonawstw kominków. Budujemy nowoczesne kominki ciepłe i kominki akumulacyjne.

Wyjątkową „perełką” w naszej ofercie usług są kominki kaflowe. Każda z naszych realizacji kominków kaflowych ma charakter indywidualny i jest dostosowana do zamówienia Klienta.

Zobacz więcej informacji: nowoczesne kominki usługi

Usługi kompleksowe – kominki BOHUSZ
 Dział usług
kontakt: 602 259 809 | biuro@owo.pl

Przejdź do strony: kontakt Grupa owo.pl

Ustalenia indywidualne i wyceny
Salon kominkowy
ul. Krakowska 32 A, 32-065 Krzeszowice
Kominki budujemy w województwach: małopolskie, śląskie, świętokrzyskie.

Usługi montażu wkładów kominkowych UNICO
Wiele lat doświadczeń usługowych, zaplecze warsztatowe i nasze własne autorskie rozwiązania, pozwalają nam zaoferować Państwu usługi budowy kominków najwyższej jakości użytkowej.

Kominki budujemy w oparciu o produkty i materiały własnej produkcji.

Nowoczesne kominki, czyli nowoczesna ciepła zabudowa kominka w połączeniu z wysoko sprawnym wkładem kominkowym, daje przede wszystkim możliwość bardziej ekonomicznego wykorzystania energii cieplnej wyzwolonej podczas spalania drewna (i innych paliw). Polega to częściowym zmagazynowaniu ciepła w masie obudowy kominka, które następnie będzie w łagodny sposób oddawane przez promieniowanie, czyli najbardziej przyjazny sposób.

Należy pamiętać, że o nowoczesności kominka decydują materiały z jakich został wybudowany i serce kominka, czyli wkład kominkowy zapewniający optymalne spalanie drewna za czystą szybą.

Kominki Jaworzno: kontakt

Udostępnij

Bogusław Kurdziel

About Bogusław Kurdziel

Firma – Grupa owo.pl – kominki BOHUSZ
Szef merytoryczny firmy Grupa owo.pl. Firma zajmuje się głównie produkcją materiałów do budowy nowoczesnych kominków ciepłych akumulacyjnych. Firma posiada również, dział usługowy świadczący usługi budowy kominków i pieców do pizzy