Szkolenia instruktażowe i informacyjneSzkolenie produktowe – Miłomłyn 06-10-2017

Firma UNIROL i kilka firm z branży kominkowej zorganizowała szkolenie produktowe w Miłomłynie. Było to pierwsze szkolenie, które odbyło się poza siedzibą producenta wkładów kominkowych UNICO.

Nasza firma była jednym z współorganizatorów tego szkolenia. W szkoleniu uczestniczyło 26 firmy z północnych rejonów Polski.

Tradycyjnie szkolenie dla uczestników było bezpłatne.

Tematyka szkoleń produktowych UNICO

  • Szczegółowa prezentacja wkładów kominkowych UNICO
  • Informacje dotyczące najnowszych technik procesów spalania drewna i odzyskiwania ciepła. Omówienie prawidłowego procesu spalania drewna.
  • prezentacja najnowszych wymienników ciepła CUMULUS i CONDENS ⇒ woda. Obalanie mitów (zobacz) dotyczących wysokiej sprawności wymienników tradycyjnych ceramicznych.
  • Prezentacja i dyskusja na temat technik budowy i aktualnie stosowanych materiałów do ciepłych zabudów i systemów akumulacji i odzysku ciepła z spalin.
  • Prezentacja materiałów ogniotrwałych i zduńskich VITCAS – POLSKA
  • Prezentacja produktowa firmy TATAREK (sterowniki)
  • Prezentacja produktowa firmy Poujoulat (kominy stalowe)

Szkolenie - ciepłe zabudowy i systemy akumulacji ciepła (Grupa owo.pl)

Temat szkoleń: ciepłe nowoczesne kominki

Budowa kominka ciepłego - wykaz podstawowych materiałów
Kompleksowy system materiałów skonfigurowanych przez nasza firmę, zapewnia budowę energooszczędnych nowoczesnych kominków.
Na szkoleniach produktowych UNICO, prezentujemy poszczególne etapy budowy kominków ciepłych z kilkoma wariantami akumulacji ciepła i z dodatkowymi wymiennikami.
Na szkoleniach UNICO, reprezentant naszej firmy, oprócz systemowych materiałów do budowy kominków, prezentuje również różne nowoczesne systemy akumulacji ciepła.

Zapraszamy na kolejne szkolenia, w 2017 roku
Informacje i zapisy: 665 172 057
Kominki szkolenia UNICO

Udostępnij