Kominki szkolenie 18 listopad 2016


Kominki szkolenia UNICO (film informacyjny)

Informujemy o trwających zapisach na cykl szkoleń prowadzonych w siedzibie producenta wkładów kominkowych UNICO.

To doskonała okazja zarówno dla obecnych jak i potencjalnych Partnerów Handlowych do zapoznania się z naszą ofertą, technologią i przede wszystkim z nami. Szkolenia organizowane są wspólnie z zaproszonymi firmami partnerskimi z naszej branży, dlatego jest to dobra okazja do poznania szerszej gamy produktów, takich jak materiały akumulacyjne, automatyka procesów spalania czy systemy odprowadzania spalin i oczywiście wkładów kominkowych Unico.

Szkolenia odbywają się cyklicznie, średnio co 4 tygodnie.

Mają charakter dwudniowy: rozpoczynamy w danym terminie o godzinie 10.00 częścią teoretyczno-praktyczną w naszej siedzibie która zazwyczaj trwa do godziny 18.00.

Po zakończonym szkoleniu chętne osoby udają się z nami na część integracyjną do pięknie położonego pensjonatu w sercu Gór Sowich. Okolica obfituje w liczne atrakcje turystyczne: tajemnicze sztolnie Walimskie, piękny zamek Książ, podziemna trasa w starej kopalni węgla w Nowej Rudzie czy urocze górskie szlaki turystyczne to tylko niektóre z wielu atrakcji regionu.

Najbliższe szkolenie odbędzie się 18-19 listopada 2016 r

Udostępnij

Bogusław Kurdziel

About Bogusław Kurdziel

Firma – Grupa owo.pl – kominki BOHUSZ
Szef merytoryczny firmy Grupa owo.pl. Firma zajmuje się głównie produkcją materiałów do budowy nowoczesnych kominków ciepłych akumulacyjnych. Firma posiada również, dział usługowy świadczący usługi budowy kominków i pieców do pizzy