Kominki Trzebina


Kominki Trzebinia – budujemy nowoczesne kominki w Trzebini i okolicach

Bliskość naszego warsztatu i salonu obsługi klientów, pozwala nam zaoferować usługi budowy kominków w atrakcyjnych cenach w miastach Trzebinia, Chrzanów, Zabierzów i Jaworzno.

Nasza firma buduje kominki kompleksowo w nowych technologiach, kominki ciepłe i kominki akumulacyjne z materiałów własnej produkcji (TERMO płyty akumulacyjne). Budujemy również kominki kaflowe według gotowych wzorów, lub projektów uzgadnianych indywidualnie.


TERMO płyty AkuPlate, szamotowe i magnezytowe przeznaczone są budowy nowoczesnych kominków i pieców kaflowych. Posiadają wysokie właściwości akumulowania ciepła (przewyższające zwykłe betony ogniotrwałe i tradycyjne szamoty) i dlatego doskonale nadają się do budowy tych elementów kominka, które nagrzewają się i akumulują ciepło.
Ze względu na ogromny postęp technologii i wymagań dotyczących budowy nowoczesnych kominków grzewczych, wymagania dla materiałów do budowy kominków bardzo się zmieniły.

Nasza firma oferuje Państwu szeroką gamę materiałów odpornych na wysokie temperatury, konkretnie produkowanych i przeznaczonych do budowy nowoczesnych kominków i ogólnych zastosowań zduńskich.

Zobacz więcej o oferowanych usługach budowy nowoczesnych kominków:
Usługi montażu wkładów kominkowych UNICO

Budujemy kominki w nowych technologiach, jako kominki ciepłe. Do budowy kominków nie używamy wełny kominkowej.

Dodatkowo instalujemy zestawy akumulacyjne własnej produkcji.akumulacyjne zestawy

Wymienniki ciepła do kominków

Udostępnij

Bogusław Kurdziel

About Bogusław Kurdziel

Firma – Grupa owo.pl – kominki BOHUSZ
Szef merytoryczny firmy Grupa owo.pl. Firma zajmuje się głównie produkcją materiałów do budowy nowoczesnych kominków ciepłych akumulacyjnych. Firma posiada również, dział usługowy świadczący usługi budowy kominków i pieców do pizzy