Nowoczesne kominki Zawiercie 1


Kominki Zawiercie i okolice – usługi

dragon4b+obudowaZdecydowana większość klientów z Zawiercia i okolic decydujących się na kominek w swoim domu ma już wyrobione oczekiwania. Kominek ma być bezpieczny, kominek ma być oszczędny i nie marnować ciepła uzyskanego z spalania drewna. Klienci chcą również, aby kominek nie tylko dmuchał ciepłym powietrzem, ale grzał cała swoją powierzchnią i posiadał możliwość akumulowania ciepła. Szczególnie klientom zależy aby kominek nie brudził ścian i sufitów. Nasza firma jako producent materiałów konstrukcyjnych (TERMO płyt akumulacyjnych) jest w stanie zaoferować usługi budowy kominków w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Kominki budujemy w nowych technologiach, jako kominki ciepłe akumulacyjne. Dodatkowo (opcjonalnie) w budowanych kominkach akumulacyjnych, instalujemy masy akumulacyjne i wymienniki ciepła własnej produkcji.

Zobacz więcej informacji: nowoczesne kominki – usługi kompleksowe

kominki ciepłe budujemy kompleksowo

Nowoczesne kominki ciepłe i kominki kaflowe są dla człowieka jednym z najbardziej naturalnych źródeł ciepła, gwarantuje to sposób wydawania energii cieplnej – ciepło przypominające energię słoneczną. W ramach spalania drewna w piecach kaflowych powstają jony ujemne pozytywnie wpływające na organizm ludzki. Zapewniają przyjemną atmosferę, która pozbawia nas stresu. Potrafi wykorzystać energię dużo lepiej od innych urządzeń grzewczych na paliwo stałe, ciekłe lub gazowe.

Kominki Zawiercie - nowoczesne ciepłe kominki kominek kaflowy BOHUSZ Kominki szamotowe akumulacyjne

Usługi kompleksowe – kominki BOHUSZ
 Dzuał usług
kontakt:  biuro@owo.pl

Ustalenia indywidualne i wyceny
Grupa owo.pl – kominki BOHUSZ
Salon Partnerski UNICO  mapa dojazdu
ul. Krakowska 32 A, 32-065 Krzeszowice
602 259 809 | 600 6001 384
Obsługa klientów: pon. – czw. 9:30 do 17:30
piątek 9:30 do 15:00 (inne terminy – 602259809)
Sklepy internetowe

Udostępnij

Bogusław Kurdziel

About Bogusław Kurdziel

Firma – Grupa owo.pl – kominki BOHUSZ
Szef merytoryczny firmy Grupa owo.pl. Firma zajmuje się głównie produkcją materiałów do budowy nowoczesnych kominków ciepłych akumulacyjnych. Firma posiada również, dział usługowy świadczący usługi budowy kominków i pieców do pizzy