Usługi zduńskie


Profesjonalne usługi zduńskie

Działania naszej firmy zmierzają w kierunku konsolidacji firm i ścisłej współpracy z profesjonalistami.
Dzięki tym działaniom, oferujemy również profesjonalne usługi typowo zduńskie. Usługi te wykonywane są przez mistrzów zduńskich, co najmniej z kilkunastoletnim czynnym stażem w tym zawodzie.
Usługi zduńskie oferujemy w woj.: małopolskim, świętokrzyskim, dolnośląskim i łódzkim.

Kominki i piece zduńskie
uslugi_zdunskie_gwiszcz kominek_kaflowy_gwiszcz_3 kominek_kaflowy_gwiszcz_1 kominek_kaflowy_gwiszcz kominek_kaflowy_bohusz

Usługi zduńskie

Pieców kaflowych, pieco-kominków kaflowych i murowanych, pieców pokojowych, pieców kuchennych kaflowych, pieców piekarniczych, kominków, pieców przenośnych, pieców zabytkowych, wędzarni, grilo-wędzarni, grili ogrodowych, pieców pizzerskich opalanych drewnem i innych.

Zduński nowoczesny piec kuchenny - kombajn Tradycyjne kuchnie kaflowe nadal mają swoich zwolenników i wiele gospodyń nie wyobraża sobie bez nich miejsca do przygotowywania zdrowych i smacznych potraw. Nasza firma i zdunowie z nami współpracujący, oferuje budowę kuchni oraz pieców kaflowych.

Dzięki rozwojowi techniki, dzisiejsze kuchnie budowane są z eleganckich kafli ceramicznych o różnorodnym wzornictwie i kolorystyce, stając się sercem domu i dumą każdej gospodyni. Wykonujemy tradycyjne kuchnie kaflowe, jak i takie z wbudowaną płytą elektryczną, piekarnikiem czy wzbogacone o piec do wypieku chleba czy pizzy. Ciepło z paleniska może służyć nie tylko do przygotowywania niepowtarzalnych w smaku potraw czy wypieków jak od babci, ale także do podgrzewania wody czy jako system grzewczy całego domu.


Grille i wędzarnie ogrodowe

grillo_wedzarnia_ceglana_mala grillo_wedzarnia_ceglana_1_mala

Profesjonalne wykonawstwo. Zadowolenie klienta, z jakości przyrządzanych potraw. Najistotniejsza zawsze jest konstrukcja wewnętrzna i zastosowane materiały w palenisku i drodze prowadzenia spalin.

Piece do wypieku chleba i pizzy

Budowa profesjonalnego pieca do pizzy opalanego drewnem piec_pizzy_montaz

piec-kompakt-kamien
wedzarnia_kompakt_jacek

 

Udostępnij