Firmowy poradnik kominkowy

kominek tu i teraz

Kominki w Trzebini – projekt

Kominki Krzeszowice i Trzebinia

Kominki w Trzebini i Chrzanowie

Coraz więcej klientów indywidualnych z Trzebini i Chrzanowa, odwiedza nasze biuro obsługi w Krzeszowicach. W zdecydowanej większości interesuje ich konfiguracja i zakup materiałów kominkowych do realizacji kominka ciepłego.

W tych okolicach buduje się sporo domów, tak więc zainteresowanie nowoczesnymi kominkami jest ogromne.

Gdy zamówienie przekracza kwotę 3850 zł netto, do Trzebini i Chrzanowa materiały dostarczamy bezpłatnie pod wskazany adres.

Kominek z szybą prostą WIR-4/6

Popularne projekty kominka

Jakie kominki wybierają mieszkańcy Trzebini, Chrzanowa i okolic?

Według statystyk zainteresowania, są to nowoczesne stylistycznie projekty, realizowane w technologii: ciepły kominek. Pewnym liderem zamówień jest gotowy kominek narożny WIR-2B, finalnie malowany.

Nowoczesny malowany kominek ciepły

Częstym wyborem jest gotowy zestaw materiałów, skonfigurowany pod jeden z wielu gotowych projektów kominków serii WIR

Aktualnie klienci doceniają i wybierają ofertę kompleksową. Wkład kominkowy i rozrysowany projekt na jego ciepłą zabudowę.

Statystycznie ok. 70% klientów kominek buduje systemem gospodarczym, czyli w własnym zakresie.

Przyszły użytkownik kominka, średnio spędza w naszym biurze obsługi, ponad 60 minut. Pracownik działu technicznego, spokojnie wysłuchuje klienta i następnie dobiera wkład kominkowy i materiały na kominek.

Producent kominków w Krzeszowicach

Przed przyjazdem zadzwoń: 602 259 809

Przeglądając serwis internetowy, możesz zapoznać się z zdjęciami i filmami demonstracyjnymi, jak zbudować kominek. Jakie materiały zalecamy, aby kominek był funkcjonalny i przykładowo nie przegrzewał Twojego salonu.

W artykułach w poradniku: TECHNOLOGIE, wskazujemy optymalne rozwiązania wykonania bezpiecznego projektu instalacji kominka.

Zapoznaj się również z produktami naszego Partnera handlowego:

wkłady kominkowe UNICO

Dział usług kominkowych

Wykonamy w razie potrzeby całą uslugę kompleksowo. Zmontujemy kominek w Twoim salonie, według ustalonego projektu. Dostarczymy materiały i wkład kominkowy i zaintalujemy na gotowo.

 

Jeżeli planujesz kominek kaflowy, taki prawdziwy, budowany przez zduna w nowoczesnej technologii, to nie ma problemu. Wykonujemy też takie zlecenia.

kominki  Trzebinia i Chrzanów

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest