Nowoczesne proste kominki

Kominek w kształcie pionowym

Podstawa to funkcjonalność kominka

Nowoczesne kominki, to proste projekty, realizowane z nowoczesnych materiałów, dostępnych aktualnie w branży kominkowej. Wykonawstwo bryły zabudowy kominka z materiałów przewodzących ciepło w praktycznie dowolnej formie i przyjaznym materiałem wykończeniowym.

Eliminacja dawnej projektowanych półek (wnęk) na drewno, z względu na ich nieużytkowanie w okresie eksploatacji kominka. Również wykorzystywanie kamieni do obklejania kominka, przechodzi powoli do historii.

Proste aranżacje kominka.

cieply kominek pomalowany

W branży kominkowej, dużo się dzieje nowego. Wchodzą nowe przepisy, ustawy, uchwały i normy. Również oczekiwania klientów uległy diametralnie zmianom.

Dzisiaj klienci, oczekują kompleksowej oferty. Coraz częściej wybierają, tak zwane pakiety kominkowe. Takie pakiety, to korzystna finansowo oferta.

Podstawowy pakiet kominkowy naszej firmy, to zestaw ciepłych nowoczesnych obudów kominkowych WIR, możliwych do realizacji w własnym zakresie.

Nowoczesne ciepłe kominki

Nasza firma jest producentem materiałów zduńskich do realizacji nowoczesnych kominków ciepłych i kominków akumulacyjnych.

Wyceny pakietów kominkowych z wkładami kominowymi UNICO.

Prostota realizacji projektów.

Warto poświęcić czas, na wyszukanie firmy kominkowej zrealizującej w naszym salonie w pełni funkcjonalny kominek. Na pewno kominek funkcjonalny nie powinien być, wybudowany z materiałów izolacyjnych, bo po co izolować źródło ciepła, znajdujące się wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych.

aranzacja koinka nowoczesnego 1

Najczęściej czytane artykuły w tygodniu

Przejdź do góry strony