Artykuł: UNICO wkłady kominkowe wersja raster

Opublikowany: 8 czerwca 2019

Aktualizowany: 15 grudnia 2019

Kategoria artykułu:
UNICO wkłady kominkowe raster, opis technologiczny

Ten artykuł na naszym blogu, ma na celu prezentacje UNICO wkładu kominkowego w wersji RASTER. Model kominka raster, posiada wiele dodatków, których nie mają wersje modern i trend.

Nasz dział marketingu, zmontował specjalny film demonstracyjny, który obrazuje ważniejsze różnice między wersjami kominka UNICO.

Oglądając załączony film, zobaczysz wizualizacje i projekty nowoczesnych ciepłych zabudów kominkowych.

Prezentacja kominka UNICO raster

UNICO wkłady kominkowe raster

Seria modeli raster, pomimo wyższej ceny jest najczęściej wybierana. Ten model kupują klienci lubiący bezawaryjność i ekologie spalania drewna. Istotnym argumentem jest czysta szyba podczas palenia w kominku.

Zastanawiasz się ile kosztuje taki kominek? Wszystkie wersje raster rozróżniają wiele modeli. Różnią się kształem i końcowym przeznaczeniem do jakiej zabudowy jest dedykowany.

Zawsze pamiętaj, że korzystniej wybrać mniejszy kominek, niż większy. W dużym nie będziesz palił, gdy przegrzeje Ci salon.

Sprawdzić ceny aktualne możesz w firmowym sklepie internetowym. Zobaczysz tam też obszerne opisy parametrów i warunków zabudowy kominkowej.

Jesteśmy producentem materiałów do realizacji kominka ciepłego na bazie wkładu kominkowego UNICO.

W tym serwisie znajdziesz również więcej informacji o wkładach kominkowych UNICO

PowerLift wkłady kominkowe UNICO

PowerLift to seria wkładów kominkowych UNICO z podnoszonymi drzwiami. Występują w trzech wesjach: raster, modern i optima. Oglądając film sprawdzisz różnicę pomiędzy wersjami wkładów.

Wybierając wkład kominkowy z szybą prostą, ograniczysz emisję ciepła bezpośrednio do salonu. Przegrzany salon, to sytuacja niekorzystna dla domowników.

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Miski drewniane ręcznie robione
Aktualności
Bogusław

Miski drewniane ręcznie robione

Miski drewniane ręcznie robione, jako wyrób rzemieślniczy, to dodatkowy profil działania firmy Grupa owo.pl. Wyroby powstają w nowej pracowni drewno toczone w Krzeszowicach.
Miski drewniane i inne wyroby, wytwarzane są techniką rękodzielniczą.

Czytaj więcej »
Jaki wkład kominkowy wybrać
Technologie kominkowe
Bogusław

Jaki wkład kominkowy wybrać?

Dobry wkład kominkowy cechuje, solidność stalowego spawanego korpusu, wysoka sprawność, czysta szyba podczas palenia i bezawaryjność. Wysoka sprawność kominka, to ekologiczne spalanie.

Na komfort i jakość używania wkładu, wpływa czysta szyba i niezawodność.

Czytaj więcej »

Podobne artykuły

Obudowa kominka narożnego WIR-4B

Obudowa kominka narożnego

Cechy kominków narożnych Obudowa kominka narożnego, opis i cechy wspólne. Dla narożnej obudowy kominka, instalowany jest wkład kominkowy z szybą boczną. Z reguły szyba frontowa

Czytaj więcej »

Sterowniki Tatarek

Sterownik TATAREK i ciepła akumulacyjna zabudowa Dla bardziej wymagających użytkowników, istnieje możliwość montażu sterowników TATAREK. Sterowniki dostosowane są do pracy w nowoczesnych ciepłych zabudowach. Szczególnie

Czytaj więcej »

Nowoczesne kominki

Jakie płyty kominkowe i klej zastosować, dowiesz się czytając nasz poradnik.