UNICO wkłady kominkowe wersja raster

UNICO wkłady kominkowe raster, opis technologiczny

Ten artykuł na naszym blogu, ma na celu prezentacje UNICO wkładu kominkowego w wersji RASTER. Model kominka raster, posiada wiele dodatków, których nie mają wersje modern i trend.

Nasz dział marketingu, zmontował specjalny film demonstracyjny, który obrazuje ważniejsze różnice między wersjami kominka UNICO.

Oglądając załączony film, zobaczysz wizualizacje i projekty nowoczesnych ciepłych zabudów kominkowych.

Prezentacja kominka UNICO raster

UNICO wkłady kominkowe raster

Seria modeli raster, pomimo wyższej ceny jest najczęściej wybierana. Ten model kupują klienci lubiący bezawaryjność i ekologie spalania drewna. Istotnym argumentem jest czysta szyba podczas palenia w kominku.

Zastanawiasz się ile kosztuje taki kominek? Wszystkie wersje raster rozróżniają wiele modeli. Różnią się kształem i końcowym przeznaczeniem do jakiej zabudowy jest dedykowany.

Zawsze pamiętaj, że korzystniej wybrać mniejszy kominek, niż większy. W dużym nie będziesz palił, gdy przegrzeje Ci salon.

Sprawdzić ceny aktualne możesz w firmowym sklepie internetowym. Zobaczysz tam też obszerne opisy parametrów i warunków zabudowy kominkowej.

Jesteśmy producentem materiałów do realizacji kominka ciepłego na bazie wkładu kominkowego UNICO.

W tym serwisie znajdziesz również więcej informacji o wkładach kominkowych UNICO

PowerLift wkłady kominkowe UNICO

PowerLift to seria wkładów kominkowych UNICO z podnoszonymi drzwiami. Występują w trzech wesjach: raster, modern i optima. Oglądając film sprawdzisz różnicę pomiędzy wersjami wkładów.

Wybierając wkład kominkowy z szybą prostą, ograniczysz emisję ciepła bezpośrednio do salonu. Przegrzany salon, to sytuacja niekorzystna dla domowników.

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Kominek konwekcyjny schemat
Technologie kominkowe
Bogusław

Kominki konwekcyjne

Każdy kominek moża wybudować jako kominek ciepły, lub konwekcyjny.  W tym artykule opisane i pokazane jest działanie kominka konwekcyjnego, popularnie nazywanego “zimnym” Kominki konwekcyjne realizowane

Czytaj więcej »
Przejdź do góry strony

Płyty kominkowe AkuPlate

zdrowe ciepło

Kominek z TERMO płyt AkuPlate oddaje zdrowe ciepło przez promieniowanie.

Ogranicza efekt rozprzestrzeniania kurzu i alergenów w budynku.

Stabilizuje temperaturę w salonie.

Komfort użytkowania kominka.