UNICO wkłady kominkowe wersja raster

UNICO wkłady kominkowe raster, opis technologiczny

Ten artykuł na naszym blogu, ma na celu prezentacje UNICO wkładu kominkowego w wersji RASTER. Model kominka raster, posiada wiele dodatków, których nie mają wersje modern i trend.

Nasz dział marketingu, zmontował specjalny film demonstracyjny, który obrazuje ważniejsze różnice między wersjami kominka UNICO.

Oglądając załączony film, zobaczysz wizualizacje i projekty nowoczesnych ciepłych zabudów kominkowych.

Prezentacja kominka UNICO raster

UNICO wkłady kominkowe raster

Seria modeli raster, pomimo wyższej ceny jest najczęściej wybierana. Ten model kupują klienci lubiący bezawaryjność i ekologie spalania drewna. Istotnym argumentem jest czysta szyba podczas palenia w kominku.

Zastanawiasz się ile kosztuje taki kominek? Wszystkie wersje raster rozróżniają wiele modeli. Różnią się kształem i końcowym przeznaczeniem do jakiej zabudowy jest dedykowany.

Zawsze pamiętaj, że korzystniej wybrać mniejszy kominek, niż większy. W dużym nie będziesz palił, gdy przegrzeje Ci salon.

Sprawdzić ceny aktualne możesz w firmowym sklepie internetowym. Zobaczysz tam też obszerne opisy parametrów i warunków zabudowy kominkowej.

Jesteśmy producentem materiałów do realizacji kominka ciepłego na bazie wkładu kominkowego UNICO.

W tym serwisie znajdziesz również więcej informacji o wkładach kominkowych UNICO

PowerLift wkłady kominkowe UNICO

PowerLift to seria wkładów kominkowych UNICO z podnoszonymi drzwiami. Występują w trzech wesjach: raster, modern i optima. Oglądając film sprawdzisz różnicę pomiędzy wersjami wkładów.

Wybierając wkład kominkowy z szybą prostą, ograniczysz emisję ciepła bezpośrednio do salonu. Przegrzany salon, to sytuacja niekorzystna dla domowników.

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Jaki wkład kominkowy wybrać
Technologie kominkowe
Bogusław

Jaki wkład kominkowy wybrać?

Dobry wkład kominkowy cechuje, solidność stalowego spawanego korpusu, wysoka sprawność, czysta szyba podczas palenia i bezawaryjność. Wysoka sprawność kominka, to ekologiczne spalanie.

Na komfort i jakość używania wkładu, wpływa czysta szyba i niezawodność.

Czytaj więcej »
Obudowa kominka narożnego WIR-4B
Technologie kominkowe
Bogusław

Obudowa kominka narożnego

Cechy kominków narożnych Obudowa kominka narożnego, opis i cechy wspólne. Dla narożnej obudowy kominka, instalowany jest wkład kominkowy z szybą boczną. Z reguły szyba frontowa

Czytaj więcej »
Nowy kominek od podstaw
Technologie kominkowe
Bogusław

Nowy kominek od podstaw

Spis treści artykułu Planowanie i potem budowa kominka, to wyzwanie które warto dokładnie przemyśleć. Warto tą inwestycje wykonać poprawnie gdyż praktycznie jest na całe życie.

Czytaj więcej »

Najczęściej czytane artykuły w tygodniu

Przejdź do góry strony