Artykuł: Aranżacja kominka WIR-8

Opublikowany: 2 lutego 2018

Aktualizowany: 7 września 2020

Kategoria artykułu:

Ciepły kominek WIR-8, z pionowym wkładem kominkowym

Prosty kominek WIR-8

Nowa prosta forma nowoczesnej ciepłej zabudowy kominka WIR-8, wprowadzona do naszej oferty.

Kominek wertykalny w stylu nowoczesnym neutralnym, wpasuje się do wszystkich wnętrz.

Ten kominek można wykończyć na zewnątrz w różny sposób. Najczęściej wybierane jest malowanie, lub oklejenie płytkami gresowymi. Ostatnio bardzo modne jest wykończenie spiekiem kwarcowym.

Galeria aranżacji kominka WIR-8

Aranżacja kominka pionowego WIR-8. Przyłady zewnętrznego wykończenia. Konstrukcja zabudowy, budowana jest z TERMO płyt kominkowych AkuPlate. Tak powstaje nowoczesny kominek ciepły.

Do własnoręcznej realizacji tej ciepłej zabudowy kominka, oferujemy zestaw materiałów zduńskich. Kominek może być pomalowany, lub wykończony w inny dowolny sposób.

Firmowy sklep internetowy z kominkami.

Kominkowa zabudowa pionowa

Projekt kominka pionowego

Kominkową zabudowę pionową, nazywamy gdy wkład kominkowy posiada drzwi w kształcie wertykalnym. To znaczy, że wysokość szyby jest większa od jej szerokości.

Kominek w takim kształcie zajmuje minimalną ilość miejsca, jednocześne zapewnia piękny i pełny widok palącego się drewna.

Dostępnych jest wiele aranżacji takich kominków. Aranżacja kominka, zawsze powinna być spójna z stylem salonu.

System materiałów zduńskich do wybudowania tego atrakcyjnego pionowego kominka ciepłego, udostępniamy naszym Partnerom Handlowym i klientom indywidualnym.

Instalując zestaw akumulacyjny do tego kominka, uzyskujemy wysoko sprawny grzewczo kominek. Więcej informacji znajdziesz w artykule: Akumulacja ciepła i kominek.  Opisujemy w nim, techniki akuulacji ciepła w nowoczesnych kominkach

Do realizacji, przewidziany jest wkład kominkowy serii UNICO Dragon 8, lub Dragon X.

Ciepło z nowego kominka

Podobne artykuły

Nowoczesny kominek ciepły Dragon UNICO

Wkłady kominkowe konwekcyjne

Jak działa konwekcyjny wkład kominkowy? Wkładami kominkowymi konwekcyjnymi, nazywamy wszystkie wkłady powietrzne, czyli bez płaszcza wodnego. Wkłady te oddają ciepło na zewnątrz, przez korpus,  szybę

Czytaj więcej »

Materiały do kominka VITCAS

Firma VITCAS, to producent materiałów ogniotrwałych i izolacji wysokotemperaturowych. Nas jednak interesuje tylko wybór materiałów, do wykonania kominka. Jakie produkty z szerokiej oferty wybrać, gdy budujemy nowoczesny kominek ciepły.

Czytaj więcej »
Kominki ekologiczne, jakość ekologii dodana

Kominki ekologiczne

wkłady kominkowe ECO Kominki ekologiczne tu i teraz. Spalanie drewna w kominkach, następuje w zainstalowanym w kominku wkładzie kominkowym. Od jakości i doboru wkładu, zależy

Czytaj więcej »

Nowoczesne kominki

Jakie płyty kominkowe i klej zastosować, dowiesz się czytając nasz poradnik.