Artykuł: Aranżacja kominka WIR-8

Opublikowany: 2 lutego 2018

Aktualizowany: 7 września 2020

Kategoria artykułu:

Ciepły kominek WIR-8, z pionowym wkładem kominkowym

Prosty kominek WIR-8

Nowa prosta forma nowoczesnej ciepłej zabudowy kominka WIR-8, wprowadzona do naszej oferty.

Kominek wertykalny w stylu nowoczesnym neutralnym, wpasuje się do wszystkich wnętrz.

Ten kominek można wykończyć na zewnątrz w różny sposób. Najczęściej wybierane jest malowanie, lub oklejenie płytkami gresowymi. Ostatnio bardzo modne jest wykończenie spiekiem kwarcowym.

Galeria aranżacji kominka WIR-8

Aranżacja kominka pionowego WIR-8. Przyłady zewnętrznego wykończenia. Konstrukcja zabudowy, budowana jest z TERMO płyt kominkowych AkuPlate. Tak powstaje nowoczesny kominek ciepły.

Do własnoręcznej realizacji tej ciepłej zabudowy kominka, oferujemy zestaw materiałów zduńskich. Kominek może być pomalowany, lub wykończony w inny dowolny sposób.

Firmowy sklep internetowy z kominkami.

Kominkowa zabudowa pionowa

Projekt kominka pionowego

Kominkową zabudowę pionową, nazywamy gdy wkład kominkowy posiada drzwi w kształcie wertykalnym. To znaczy, że wysokość szyby jest większa od jej szerokości.

Kominek w takim kształcie zajmuje minimalną ilość miejsca, jednocześne zapewnia piękny i pełny widok palącego się drewna.

Dostępnych jest wiele aranżacji takich kominków. Aranżacja kominka, zawsze powinna być spójna z stylem salonu.

System materiałów zduńskich do wybudowania tego atrakcyjnego pionowego kominka ciepłego, udostępniamy naszym Partnerom Handlowym i klientom indywidualnym.

Instalując zestaw akumulacyjny do tego kominka, uzyskujemy wysoko sprawny grzewczo kominek. Więcej informacji znajdziesz w artykule: Akumulacja ciepła i kominek.  Opisujemy w nim, techniki akuulacji ciepła w nowoczesnych kominkach

Do realizacji, przewidziany jest wkład kominkowy serii UNICO Dragon 8, lub Dragon X.

Ciepło z nowego kominka

Podobne artykuły

Jaki wkład kominkowy wybrać

Jaki wkład kominkowy wybrać?

Dobry wkład kominkowy cechuje, solidność stalowego spawanego korpusu, wysoka sprawność, czysta szyba podczas palenia i bezawaryjność. Wysoka sprawność kominka, to ekologiczne spalanie.

Na komfort i jakość używania wkładu, wpływa czysta szyba i niezawodność.

Czytaj więcej »
Obudowa kominka narożnego WIR-4B

Obudowa kominka narożnego

Cechy kominków narożnych Obudowa kominka narożnego, opis i cechy wspólne. Dla narożnej obudowy kominka, instalowany jest wkład kominkowy z szybą boczną. Z reguły szyba frontowa

Czytaj więcej »
Nowy kominek od podstaw

Nowy kominek od podstaw

Spis treści artykułu Planowanie i potem budowa kominka, to wyzwanie które warto dokładnie przemyśleć. Warto tą inwestycje wykonać poprawnie gdyż praktycznie jest na całe życie.

Czytaj więcej »
Nowoczesny ciepły kominek narożny

Nadproże do kominka narożnego

Artykuł w formie poradnika, opisujący kilka wariantów wykonania nadproża do nowoczesnego kominka. Opis dotyczy funkcjonalnych ciepłych kominków, które ograniczają efekt przegrzewaia salonu i oddają zdrowe

Czytaj więcej »
Przejdź do góry strony