Artykuł: Aranżacja kominka WIR-8

Opublikowany: 2 lutego 2018

Aktualizowany: 7 września 2020

Kategoria artykułu:

Ciepły kominek WIR-8, z pionowym wkładem kominkowym

Prosty kominek WIR-8

Nowa prosta forma nowoczesnej ciepłej zabudowy kominka WIR-8, wprowadzona do naszej oferty.

Kominek wertykalny w stylu nowoczesnym neutralnym, wpasuje się do wszystkich wnętrz.

Ten kominek można wykończyć na zewnątrz w różny sposób. Najczęściej wybierane jest malowanie, lub oklejenie płytkami gresowymi. Ostatnio bardzo modne jest wykończenie spiekiem kwarcowym.

Galeria aranżacji kominka WIR-8

Aranżacja kominka pionowego WIR-8. Przyłady zewnętrznego wykończenia. Konstrukcja zabudowy, budowana jest z TERMO płyt kominkowych AkuPlate. Tak powstaje nowoczesny kominek ciepły.

Do własnoręcznej realizacji tej ciepłej zabudowy kominka, oferujemy zestaw materiałów zduńskich. Kominek może być pomalowany, lub wykończony w inny dowolny sposób.

Firmowy sklep internetowy z kominkami.

Kominkowa zabudowa pionowa

Projekt kominka pionowego

Kominkową zabudowę pionową, nazywamy gdy wkład kominkowy posiada drzwi w kształcie wertykalnym. To znaczy, że wysokość szyby jest większa od jej szerokości.

Kominek w takim kształcie zajmuje minimalną ilość miejsca, jednocześne zapewnia piękny i pełny widok palącego się drewna.

Dostępnych jest wiele aranżacji takich kominków. Aranżacja kominka, zawsze powinna być spójna z stylem salonu.

System materiałów zduńskich do wybudowania tego atrakcyjnego pionowego kominka ciepłego, udostępniamy naszym Partnerom Handlowym i klientom indywidualnym.

Instalując zestaw akumulacyjny do tego kominka, uzyskujemy wysoko sprawny grzewczo kominek. Więcej informacji znajdziesz w artykule: Akumulacja ciepła i kominek.  Opisujemy w nim, techniki akuulacji ciepła w nowoczesnych kominkach

Do realizacji, przewidziany jest wkład kominkowy serii UNICO Dragon 8, lub Dragon X.

Ciepło z nowego kominka

Podobne artykuły

Kominek konwekcyjny schemat

Kominki konwekcyjne

Spis treści Jak działa kominek konwekcyjny Kominki konwekcyjne, czyli obudowa zimna, wybudowane są z kominkowych płyt izolacyjnych. Ciepło podczas palenia, oddawane jest głównie przez nawiew,

Czytaj więcej »
Obudowa kominka z płyt

Obudowa kominka z płyt

Obudowa kominka z płyt, to najczęściej wybierana metoda realizacji kominka. W zależności jakie płyty zostaną wybrane, rozróżniamy kominek konwekcyjny, lub kominek ciepły. Z płyty izolacyjnej wykonamy kominek konwekcyjny, z TERMO płyty AkuPlate kominek ciepły.

Czytaj więcej »

Aranżacja kominka WIR-8

Ciepły kominek WIR-8, z pionowym wkładem kominkowym Nowa prosta forma nowoczesnej ciepłej zabudowy kominka WIR-8, wprowadzona do naszej oferty. Kominek wertykalny w stylu nowoczesnym neutralnym,

Czytaj więcej »
Przejdź do góry strony

Nowoczesne kominki

Jakie płyty kominkowe i klej zastosować, dowiesz się czytając nasz poradnik.